SG73S2ATTD164J
MFR.Part #
SG73S2ATTD164J
JLCPCB Part #
C4360229
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS