SG73S2ATTD162J
MFR.Part #
SG73S2ATTD162J
JLCPCB Part #
C4003495
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS