RN73H1JTTD1262B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1262B50
JLCPCB Part #
C4252537
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS