RN73R2BTTD79R6D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD79R6D10
JLCPCB Part #
C2555506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS