SG73S2ETTD4222D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4222D
JLCPCB Part #
C4186673
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS