RN732BTTD51R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD51R0F25
JLCPCB Part #
C4004911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS