SG73S2ATTD2430F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2430F
JLCPCB Part #
C4321688
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS