ERA-6VPB2491V
MFR.Part #
ERA-6VPB2491V
JLCPCB Part #
C3959006
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS