SG73S2ATTD135J
MFR.Part #
SG73S2ATTD135J
JLCPCB Part #
C4119095
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS