SG73S2E1RTTD7501D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD7501D
JLCPCB Part #
C5916686
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS