ERJU6RD1102V
MFR.Part #
ERJU6RD1102V
JLCPCB Part #
C543915
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS