HV73V2BTTD395J
MFR.Part #
HV73V2BTTD395J
JLCPCB Part #
C4020455
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS