RK73G1JTTD3831C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3831C
JLCPCB Part #
C4136224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS