SG73S2ARTTD682J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD682J
JLCPCB Part #
C5895033
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS