SG73S2BRTTD682J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD682J
JLCPCB Part #
C6679125
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS