RN73R1JTTD9420F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD9420F100
JLCPCB Part #
C2497428
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 942Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS