RK73B2BTTD272J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BTTD272J
JLCPCB Part #
C514877
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS