SG73S2ARTTD620J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD620J
JLCPCB Part #
C5916159
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS