SLR1TTE2321D
MFR.Part #
SLR1TTE2321D
JLCPCB Part #
C3937674
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS