SG73S1JRTTD1241F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1241F
JLCPCB Part #
C7079958
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS