RN732ATTD1432F25
MFR.Part #
RN732ATTD1432F25
JLCPCB Part #
C4023392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS