SG73S2ARTTD5R6J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD5R6J
JLCPCB Part #
C5895008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS