SG73S2ARTTD3R6J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3R6J
JLCPCB Part #
C6296134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS