SG73S2ERTTD5R6J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5R6J
JLCPCB Part #
C6678561
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS