SG73S2ARTTD565J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD565J
JLCPCB Part #
C6487251
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS