RN732BTTD5173D100
MFR.Part #
RN732BTTD5173D100
JLCPCB Part #
C6195775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 517kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS