RN732BTTD5621D10
MFR.Part #
RN732BTTD5621D10
JLCPCB Part #
C3914768
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS