SG73S2ARTTD5491F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD5491F
JLCPCB Part #
C5916118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS