RK73B1ERTTP821J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP821J
JLCPCB Part #
C2594788
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS