SG73S1JRTTD684G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD684G
JLCPCB Part #
C6221702
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS