RN73R1JTTD5760A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5760A25
JLCPCB Part #
C4008554
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS