SG73P2ARTTD1431F
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1431F
JLCPCB Part #
C6482553
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS