RK73G1ETTP6190C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6190C
JLCPCB Part #
C2580917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS