SG73S2ARTTD3241D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3241D
JLCPCB Part #
C7080293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS