RN731ETTP5110F25
MFR.Part #
RN731ETTP5110F25
JLCPCB Part #
C4106556
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS