RN73R1JTTD1141C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1141C50
JLCPCB Part #
C4088294
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS