HV732HRTTE1333F
MFR.Part #
HV732HRTTE1333F
JLCPCB Part #
C6060587
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS