RK73H2ATTD62R0F
MFR.Part #
RK73H2ATTD62R0F
JLCPCB Part #
C317236
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS