RK73H2HTTE3901F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3901F
JLCPCB Part #
C2581020
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS