SG73S2ARTTD1652F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1652F
JLCPCB Part #
C6483156
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS