RN73H1JTTD1933B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1933B10
JLCPCB Part #
C4052931
Description
-55℃~+155℃ 100mW 193kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS