RN73H2BTTD7151F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7151F50
JLCPCB Part #
C4017345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS