RN73H2ETTD6652D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6652D100
JLCPCB Part #
C4320299
Description
250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS