SG73S1JTTD8452D
MFR.Part #
SG73S1JTTD8452D
JLCPCB Part #
C4337098
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS