RN731JTTD1872B10
MFR.Part #
RN731JTTD1872B10
JLCPCB Part #
C6982366
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS