RK73B2HTTE433J
MFR.Part #
RK73B2HTTE433J
JLCPCB Part #
C6181142
Description
-55℃~+155℃ 200V 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS