SG73S1JTTD8450D
MFR.Part #
SG73S1JTTD8450D
JLCPCB Part #
C4283150
Description
-55℃~+155℃ 200mW 845Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS