SR731HTTC6R20F
MFR.Part #
SR731HTTC6R20F
JLCPCB Part #
C2600476
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS