SG73S1JTTD11R3F
MFR.Part #
SG73S1JTTD11R3F
JLCPCB Part #
C4328383
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS