SG73S2BTTD1301D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1301D
JLCPCB Part #
C4226475
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS